Profil firmy KAMEXPERT, s.r.o.

Výstavba komínov

Naša spoločnosť sa od svojho vzniku v roku 2003 zaoberá výstavbou nerezových a šamotových komínov spoločnosti Schiedel, ktorá je lídrom na slovenskom trhu vo výrobe komínov. Komíny a komínové systémy,ktoré ponúkame spĺňajú tie najprísnejšie kritériá bezpečnosti a spoľahlivosti.

Pre komínové systémy, a odvody technologických potrubí odvodov spalín  zabezpečujeme samostatne stojace oceľové konštrukcie s kotvením pomocou mikropilót - od samotného návrhu a statického posudku až po samotnú realizáciu.

 

#kominy_ocelove konstrukcie     #kominy_ocelove konstrukcie

Odvody spalín z technologických pecí

Špecializujeme sa na dodávku odvodu spalín z technologických pecí hlavne v automobilovom priemysle so zameraním na kompletný záručný a pozáručný servis s výkonom revízií pre spalinové cesty. Samozrejmosťou je , že pre takéto odvody spalín spracujeme aj projektovú dokumentáciu.

Odvod spalín z technologických pecí_automotive   #odvodspalin_#automotive_#technologie odvodu spalin

Odvody spalín z kogeneračných jednotiek

Dodávame tak isto odvody spalín pre kogeneračné jednotky do bioplynových staníc.Odvody spalín štandartne osadzujeme otvormi pre meranie tuhých častíc a meranie emisií pri spaľovacom procese

#odvod_spalin_#kogeneracne_jednotky_#kominy    #kominy_#kogeneracne_jednotky_#odvod_spalin   #kogeneracia_#odvod_spalin_#technologicke_kominy

Revízie a čistenie komínov
Našim predmetom činnosti je aj klasická kominárska činnosť t.z.čistenie komínov na všetky druhy palív, optické kontroly pomocou kamier a endoskopov a revízie komínov či už ku kolaudáciám novostavieb alebo opakované revízie v zmysle Vyhl.MV SR č.401/2007 Z.z. .
Predaj kbových vložiek
Naša spoločnosť je aj autorizovaným predajcom krbových vložiek českého výrobcu BEF ,ktorý svojou výrobou v závode v Kotvrdovicích - 30km od Brna , patrí medzi najväčších výrobcov v Českej republike.Vami vybranú krbovú vložku vám dovezieme až do vášho domu a pripojíme na komínové teleso s vystavením revíznej správy komína.
#krbove_vlozky_BEF_#predaj_#krby

Kontakt

Kamexpert s.r.o.
J.Hollého 1976
026 01 Dolný Kubín
+421 435 864 440
+421 907 844 223
+421 915 802 654
FAX +421 435 864 440

Obľúbené odkazy