O společnosti » Komínové systémy

Komínové systémy SCHIEDEL

Naša firma je partnerom spoločnosti Schiedel,ktorá je lídrom na Slovensku vo výrobe komínových systémov. Tu prinášame v prehľade ponúkané systémy v šamotovom aj nerezovom programe.

ŠAMOTOVÉ KOMÍNY

Dvojvrstvový komínový systém s integrovanou izoláciou - keramické vložky s "absolútnou" tesnosťou - systém spoja vložiek hrdlom - pre všetky typy palív a spotrebičov.

Priamo určený pre kondenzačné spotrebiče bez dodatočného vložkovania!

Komínový systém s novou tenkostennou keramickou vložkou s hrdlovým spojom. V ponuke s priemermi 14, 16, 18 a 20 cm.

Trojvrstvový komínový systém s UNI***Plus vložkou vysokej kvality - cenová alternatíva. Určený predovšetkým na tuhé palivá ( kusové drevo, peletky, drevoštiepka, uhlie).  

Trojvrstvový systém s vnútornou keramickou vložkou, izoláciou a nerezovým opláštením - pre všetky typy palív - ideálny pre architektonicky zaujímavé objekty - ale aj pre dodatočnú prístavbu komínového telesa

Vzducho-spalinový komínový systém pre pripojenie viacerých spotrebičov typu "C" - určený pre kondenzačné spotrebiče - riešenie pre bytové domy - možnosť projiť až 20 spotrebičov

Vzducho-spalinový komínový systém pre pripojenie viacerých spotrebičov typu "C" - riešenie pre bytové domy

 

NEREZOVÉ KOMÍNY

Trojvrstvový komínový systém s hrúbkou izolácie 25 alebo 50 mm pre všetky typy palív a spotrebičov. Pre rodinné domy aj priemyselnú výstavbu.

Trojvrstvový komínový systém s vnútornou keramickou rúrou najvyššej kvality a s nerezovým opláštením. Izolačná vrstva je 60 mm hrubá, preto komín môže byť súčasťou interiéru.

Nový komínový systém - trojvrstvové komínové teleso.Pre všetky typy palív a spotrebičov.Vo farbe čiernej, šedej a bielej.Ideálny pre architektonické doplpnenie interiéru s možnosťou stavby priamo nad spotrebič.

                                Univerzálny jednoplášťový nerezový komínový systém pre opravu komínov alebo pre konštrukcie                                 dymovodov